O nas

Sidro czyli po Serbsku kotwica, to polska marka strojów kąpielowych z siedzibą w Warszawie. Firma powstała z zawodowych pasji dwóch pływaczek Jovany Djurović
i Klaudii Kowalskiej, które marzyły o
stworzeniu stylowego, ale wygodnego stroju plażowego dla kobiet
o różnych
kształtach i rozmiarach. Sidro zostało stworzone jako symbol, który utwierdza kobiety w jedności. Razem zbudowały markę opartą na trzech podstawowych wartościach.

Inkluzywność

SIDRO to luksusowa marka strojów kąpielowych i odzieży plażowej, której celem jest pokazanie w tej branży autentycznych ciał. Tożsamość współczesnej kobiety i mężczyzny, we wszystkich ich, narodowościach, rozmiarach i orientacjach, jest tym, co nadaje odpowiedni tor naszemu rozwojowi.

Zrównoważony rozwój

Wierzy w ponowne wykorzystywanie zasobów, aby zachować naszą planetę w jak najlepszej kondycji dla przyszłych pokoleń. Tam, gdzie jest to możliwe, inwestujemy w tkaniny wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Wszystkie produkty, które są w naszej głównej kolekcji, są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska. Naszą pasją jest tworzenie odzieży, która przyczynia się do dobrobytu naszej planety.

Nauka

Jako marka, która chce cały czas się rozwijać, zdajemy sobie sprawę, że zawsze się uczymy, a zrozumienie pragnień naszych klientów jest dla nas priorytetem. Szanujemy naszych klientów i cenimy ideę otwartej komunikacji. Dzięki temu możemy wykorzystać Waszą opinię, aby zapewnić jakość, na którą zasługujecie.

Shopping Cart