O nas

Sidro czyli po Serbsku kotwica, to polska marka strojów kąpielowych zsiedzibą w Warszawie. Ta mała firma powstała z zawodowych pasji dwóchpływaczek Jovany Djurović i Klaudii Kowalskiej, które marzyły ostworzeniu stylowego, ale wygodnego stroju plażowego dla kobiet o różnychkształtach i rozmiarach. Sidro zostało stworzone jako symbol, któryutwierdza kobiety w jedności. Razem zbudowały markę opartą na trzechpodstawowych wartościach.

Inkluzywność

Jesteśmy luksusową marką odzieży plażowej, której celem jest pokazanie w tej branży autentycznych ciał. Tożsamość współczesnej kobiety i mężczyzny, we wszystkich ich, narodowościach,, rozmiarach i orientacjach, jest tym, co nas kształtuje. Tworzymy ubrania dla osób, które wyglądają inaczej i są z tego dumne.

Zrównoważony rozwój

Nasza marka wierzy w ponowne wykorzystywanie zasobów, aby zachować naszą planetę w jak najlepszej kondycji dla przyszłych pokoleń. Tam, gdzie jest to możliwe, inwestujemy w tkaniny wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Wszystkie produkty, które są w naszej głównej kolekcji, są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska. Naszą pasją jest tworzenie odzieży, która przyczynia się do dobrobytu naszej planety.

Nauka

Jako stosunkowo młoda marka zdajemy sobie sprawę, że zawsze można się uczyć, a zrozumienie pragnień naszych klientów jest dla nas priorytetem. Szanujemy naszych klientów i cenimy ideę otwartej komunikacji. Dzięki temu możemy wykorzystać Twoją opinię, aby zapewnić jakość, na którą zasługujesz.

Shopping Cart