Kostiumy kąpielowe Sidro

Kostiumy kąpielowe

Jakie są kostiumy kąpielowe Sidro? Powiedzieć o nich, że są niezwykłe, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, to jakby nie powiedzieć nic. To arcydzieła sztuki krawieckiej, dzięki którym zatęsknisz za latem i zapragniesz przenieść się do ciepłych krajów. Rodos czy Tilos – nazwy najpopularniejszych kostiumów kąpielowych z kolekcji Sandry Kubickiej przywodzą na myśl słoneczne greckie wyspy. Daj się ponieść gorącej atmosferze i zamów unikatowe damskie kostiumy kąpielowe Sidro!

Jakie są kostiumy kąpielowe Sandra Kubicka

Współpraca z międzynarodową modelką Sandrą Kubicką to spełnienie marzeń każdej marki. Piękne projekty wykonane z najwyższej jakości materiałów z Włoch chce się nosić nie tylko w wakacje. Już dzisiaj hollywoodzki styl może zawitać do Twojego domu. Poczuj się jak gwiazda filmowa na Lazurowym Wybrzeżu dzięki naszym dwuczęściowym kostiumom kąpielowym. Delikatna i elastyczna tkanina doskonale układa się na ciele, zatem możesz zapomnieć o kłopotliwych przesunięciach, które ograniczają swobodę podczas opalania czy kąpieli słonecznych. Co więcej, każdy z elementów jest odporny na działanie chloru i promieni UV, dzięki czemu nasz kostium posłuży Ci więcej niż jeden sezon. Czy to nie wspaniała wiadomość?

Wybierz damskie kostiumy kąpielowe Sidro i zobacz, jak pięknie łączą się z letnią opalenizną. W naszym sklepie znajdziesz modele idealne dla blondynek i brunetek – piękne, soczyste barwy podkreślą urodę każdej kobiety, bez względu na typ urody. Królewski błękit i słoneczny żółty – gwarantujemy, że na jednym kostiumie się nie skończy. Zapragniesz mieć je wszystkie!

Shopping Cart