Akcesoria do włosów Sidro

Akcesoria do włosów Sidro to sposób na to, by nie tylko ozdobić swoje włosy, ale przede wszystkim traktować je z delikatnością, na jaką zasługują.

Akcesoria do włosów Sandra Kubicka

Sidro dba o Twoje włosy w najlepszym stylu! Wykonane z naturalnego materiału, czyli lnu, akcesoria do włosów przede wszystkim zapobiegają ich elektryzowaniu, co sprzyja dłuższemu utrzymaniu ich w doskonałej kondycji. Nasze produkty pokochała Sandra Kubicka – pokochasz je również i Ty!

Sidro – Twoje włosy pokochają len

Promująca akcesoria do włosów Sidro Sandra Kubicka uwielbia eksperymentować z różnymi fryzurami, ale zawsze pamięta, aby jej włosy były w nienagannym stanie. Szerokie gumki oraz opaski w trzech wariantach kolorystycznych to drobiazg, który wspaniale upiększa Twoje uczesanie, a przy okazji nie wpływa negatywnie na ich stan, nawet przy codziennym używaniu! Wybierając akcesoria do włosów Sidro dajesz swoim włosom to, co dla nich najzdrowsze, a do tego dopasowujesz w szybki sposób swoją fryzurę do reszty stylizacji – tak, by zawsze wyglądać świeżo, naturalnie i promiennie!

Shopping Cart