Sidro x Sandra Kubicka

Sidro Sandra Kubicka to wyjątkowa, energetyczna kolekcja ubrań, które kojarzą się ze słońcem i rajskimi wakacjami. Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Sidro Sandra Kubicka – ubrania z lnu

Nasze ubrania charakteryzują się wykonaniem w 100% z lnu w Polsce. Ze względu na swoje niezwykłe właściwości len to nie tylko tkanina w pełni naturalna i hipoalergiczna, ale również sprzyjająca… urlopowi! Zdecydowanie polecamy ubrania z kolekcji promowanej przez Sandrę Kubicką jako letnie stroje zabierane na podróże w najgorętsze zakątki świata!

Przewiewność lnu, jego łatwość schnięcia, prania i swobodny wygląd powodują, że nasze lniane topy, koszule oraz kimona doskonale sprawdzą się w dalekich egzotycznych i niezwykle gorących krajach – będą przyjemnie otulać ciało, chronić je przed palącym słońcem i fantastycznie współgrać z jego promieniami. Ekologiczne, modne i szalenie wygodne – takie właśnie są lniane ubrania Sidro!

Żywa kolorystyka i ponadczasowe kroje

Kolekcja Sidro Sandra Kubicka to klasyczne bikini w trzech kolorach kojarzących się z upalną Grecją, zwiewne kimona, koszule i topy – idealne na wieczorne imprezy pod chmurką i popołudniowe zwiedzanie miasta. Zadbaliśmy nie tylko o Twoją wygodę dzięki uniwersalnym krojom, ale również o łatwość łączenia różnych elementów naszych kolekcji z innymi, a także z dodatkami – na przykład w postaci gumek i opasek do włosów. Dzięki nim każda Twoja letnia stylizacja będzie wyjątkowa, energiczna i intrygująca – taka jak Ty!

Projektując ubrania z tej kolekcji udało nam się osiągnąć efekt ponadczasowości. Każdy z tych strojów wyróżnia się żywą lub stonowaną kolorystyką – do wyboru. Każdy może również być zestawiony z innymi elementami ubioru – zarówno tymi sportowymi, jak i bardziej uniwersalnymi. Ubrania Sidro to produkty na lata – i z pewnością nie będziesz chciała się z nimi rozstawać, nawet gdy już wrócisz ze swoich słonecznych wakacji w tropikach. Zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu – to niczym podróż w dalekie zakątki bez ruszania się z domu!

Shopping Cart